29.04.2015 Wizyta cioci Kasi i wujka Jacka (Piotruś też był)
Wizyta z okazji ukończenia przeze mnie pół roku 🙂
Dostałem prezent, Jula też 🙂
Było baaardzo miło 🙂 dziękuję 🙂
Wizyta z okazji ukończenia przeze mnie pół roku 🙂
Dostałem prezent, Jula też 🙂
Było baaardzo miło 🙂 dziękuję 🙂
One Comment
babcia Bogusia
🙂