22.04.2015 basen

Nie chciało mi się jechać ale dałam się jakoś przekonać że warto 🙂 Było super 🙂 a na koniec piłam pyszny sok że świeżych pomarańczy 🙂

Mama rozmawiała z instruktorem.Robię postępy 😉

One Comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *